Leo Fortress
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Board 2009-2010 reloaded :)

2 participan?i

In jos

Board 2009-2010 reloaded :) Empty Board 2009-2010 reloaded :)

Mesaj  Crina Sam Mai 23, 2009 12:39 pm

La ultima sedinta am avut parte de vot si candidaturi Smile

Am avut 7 abtineri ( prin neraspunderea la telefon Smile )

La functia de PRESEDINTE, David Mihai a primit votul de incredere prin unanimitate, prin urmare Mihai este noul presedinte Leo Fortress Alba Iulia! cheers
La functia de Vicepresedinte am avut 2 candidati : Domsa Andra si Vlad Costan, in urma votului Andra a devenit noul vicepresedinte cu 17 voturi, iar Vlad a primit 2 voturi.
La functia de Secretar au fost 2 candidati : Miclaus Claudia si Crasnic Roxana, Claudia a primit 13 voturi iar Roxana 6, asadar Claudia este noul secretar.
La functia de Trezorier am avut un singur candidat votat in unanimitate, asadar noul trezorier este Ioana Ciuhat.
La functia de Director de Proiecte s-au anuntat 2 candidati: Miclaus Claudia si Crisan Marius, Crisu a primit 16 voturi iar Duda 3, asadar Crisu este noul director de proiecte.
La functia de Director de Imagine, s-a oferit Iulia Duca fiind singurul candidat si astfel votat in unanimitate.
La functia de Director de Finante, am avut un singur candidat, Jurca Razvan fiind si el votat in unanimitate!

Tin sa felicit noul Board pentru reusita si mai ales pt curajul de a-si lua o responsabilitate in plus, am mare incredere in ei si va asigur ca aveti tot sprijinul meu in anul ce urmeaza.
Sper sa aveti aceeasi dedidactie asa cum au avut-o cei de pana acum, sa tratati clubul cu responsabilitate si sa nu uitati ca in acest an sunteti imaginea clubului atat pe plan local cat si pe plan national!!!
Inca o data, FELICITARI!!!!! king
Crina
Crina

Mesaje : 52
Data de înscriere : 05/02/2008
Varsta : 39
Localizare : Alba Iulia

http://www.eventiv-event.ro

Sus In jos

Board 2009-2010 reloaded :) Empty FELICITARI

Mesaj  Calin Lun Mai 25, 2009 10:59 pm

Felicitari noii conduceri ....si intreb si eu "care-i treaba sefilor (sau sefelor)" Laughing cheers
Calin
Calin

Mesaje : 35
Data de înscriere : 15/02/2008
Varsta : 40
Localizare : Undeva...in spatiul intergalactic

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum