Leo Fortress
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

LEO FORTRESS ALBA IULIA

In jos

LEO FORTRESS ALBA IULIA Empty LEO FORTRESS ALBA IULIA

Mesaj  Crina Joi Apr 10, 2008 10:13 pm

Fenomenul Leo a patruns in capitala de suflet a Romaniei in anul 2004 cand s-a infiintat Clubul Leo Fortress Alba Iulia. Am inceput in forta, aceasta datorita unui colectiv tanar, dinamic si puternic motivat. Ne-am bucurat de un sprijin neconditionat din partea Clubului parent Lions Alba Iulia, alaturi de care am reusit sa relizam peste 30 de proiecte importante pentru comunitatea din orasul nostru. Ne-am dezvoltat activitatea si datorita parteneriatelor cu importante autoritati locale si ONG-uri.
Echipa Leo Fortress serveste comunitatea din Alba Iulia cu seriozitate si perseverenta raspunzand cu promtitudine la fiecare strigat de ajutor.
Motivul principal pentru care suntem Leo este pentru ca ne dorim sa dam ceva in schimb comunitatii, sa-i ajutam pe cei mai putin norocosi decat noi, insa din experienta noastra ca "leuti" am invatat ca " nu este obligatoriu sa fi Leo insa a fi Leo te obliga!"
Este extrem de dificil, daca nu chiar imposibil, sa exprimam prin cuvinte o experienta atat de complexa si frumoasa care se dobandeste prin activitatile leonistice, nu putem decat sa va incurajam sa ne cunoasteti, atat pe noi ca si echipa, cat si ativitatile noastre.
Crina
Crina

Mesaje : 52
Data de înscriere : 05/02/2008
Varsta : 38
Localizare : Alba Iulia

http://www.eventiv-event.ro

Sus In jos

LEO FORTRESS ALBA IULIA Empty STRUCTURA LEO

Mesaj  Crina Joi Apr 10, 2008 10:45 pm

Ca orce organizatie , un club Leo are o anumita structura care ajuta la buna desfasurare a activitatilor, si anume :

Presedinte :trebuie sa demonstreze abilitati de leader si sa managiereze activitatea clubului prin intermediul membrilor boardului, de asemenea sa reprezinte si sa promiveze clubul in orice imprejurare.
Vicepresedinte :asista presedintele si de asemenea il inlocuieste atunci cand prezenta presedintelui nu este posibila.
Secretar:realizeaza procesele verbale ale sedintelor si tine evidenta membrilor.
Trezorier:colecteaza, depoziteaza si administreaza fondurile banesti ale clubului.
Director de imagine:responsabil cu relatia cu presa.
Director de finante:identifica posibile surse de finantare.
Director de proiecte: intocmeste rapoartele de activitate si coordineaza proiectele desfasurate.

In Clubul Leo Fortress activeaza 20 de persoane, care sunt membrii cu drepturi depline, cu varste cuprinse intre 17 si 25 de ani.
Crina
Crina

Mesaje : 52
Data de înscriere : 05/02/2008
Varsta : 38
Localizare : Alba Iulia

http://www.eventiv-event.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum